Зустрічайте експертів

Eric Lafortune

Eric Lafortune (Бельгія)

Technical Director, Saikoa

Eric Lafortune is the creator of ProGuard, which he has been developing for more than 10 years now. At his recent startup Saikoa, he puts all his energy in driving ProGuard and DexGuard forward, and helping customers build compact and hardened Android applications.

Ігор Пащенко

Ігор Пащенко (Ірландія)

Strategic Partner Manager, Google

Займається монетизацією додатків та сайтів за допомогою продуктів Google: AdMob, AdSense, DoubleClick. Захоплюється серфінгом, моржуванням та ultimate frisbee.

Ольга Павлюк

Ольга Павлюк (Ірландія)

Account Strategist, Google

Працює в дублінському офісі Google з провідними гравцями укранського ринку напрямку Retail та Travel. Розробляє та допомогає впровадити стратегії використання продуктів Google для досягнення цілей користувачів (як правило, ROI-орієнтованих). До роботи в Google працювала в digital агенціях, викладала курс з інтернет-маркетингу, була Top Contributer на російськомовному форумі Google Adwords для стран СНД.

Pavlo Iuriichuk

Павло Юрійчук

Front-End Lead Developer, GlobalLogic

I have been working as front-end developer in different areas varying from game-dev to enterprise web apps. Passionate about elegant code and robust software. I know what stands behind buzzwords like html5 and web application and know what to do with them.

Роман Мазур

Роман Мазур

Head of Andoird/Java Unit, Stanfy

GDG Kyiv-Center Manager

Розробками під Android OS займається вже більше 3-х років. Один із найбільш досвічених розробників та спікерів з Android-тематики в Україні. У Stanfy очолює команду Android-розробників, є активним членом Google Developer Group Kyiv-Center, бере участь у числених хакатонах, успішно виступає із доповідями в Україні та за кордоном. У минулому був одним з організаторів змагання Sapka. Ім’я Романа Мазура ви знайдете у списках контріб’ютерів до проектів Enroscar, Robolectric та Android support library.

Дмитро Малєєв

Дмитро Малєєв

Mobility Solution Manager, SoftServe

Постійний спікер на різноманітих конференціях:) Говорить про все: починаючи від технологій, закінчуючи викорисанням гейміфікації для вирішення соціальних проблем! Грає в американський футбол.

Єгор Анчішкін

Єгор Анчишкін

CEO, Zakaz.ua

Засновник стартапу Viewdle, що став найбільшою покупкою Google на пост радянському просторі. На даний момент CEO проекту Zakaz.Ua. Займається розробкою клієнту для Google Glass.

Дмитро Данилик

Дмитро Данилик

Android Platform Software Developer, Lemberg Solutions Ltd.

Більше двох років досвіду розробки Android-додатків. Доповідач у Google Developers Group Lviv та DevFest Ukraine 2012. Фіналіст Google Apps Developer Challenge 2012. Автор технічних статтей для androidweekly.net, mobile.tutsplus.com, blog.lemberg.co.uk. Великий фанат stackoverflow, git, Intellij IDEA. Ненависник Eclipse IDE.

Юлiя Пучнiна

Юлiя Пучнiна

Senior Technical Architect, Universal Mind

Javascript-розробник із великим досвідом у highload applications, ентузіаст просування ігр на HTML5. Полюбляє сноуборди, сов та печенько. На конференцiях зазвичай говорить про iгри та усе з ними пов"язане, проте цього разу зробила вийняток :)

Олена Павліченко

Elena Pavlichenko

Executive Director, Playtestix

Elena at Playtestix and is member of the original core team. Playtestix specializes in playtesting - evaluating of mobile games and applications by the target audience, real users of similar or related products.

Дмитро Данилик

Віталік Засадний

Team Lead, Game Developer, Nravo

Co-founder, Manager, GDG Lviv

GDG DevFest Organizer

Фанат Google, активний доповідач як на українських конференціях так і за кордоном, останнім часом цікавиться розробкою ігор на Unity3D. Співзасновник найактивнішої GDG групи в Україні. Організатор DevFest 2013.

Остап Андрусів

Остап Андрусів

ELEKS, R&D Engineer

Co-founder, Manager, GDG Lviv

I'm developing various systems at Eleks Software: from tiny mobile demos to a bit more complex media streaming services. Now working in the R&D department. Co-founder of Google Developers Group Lviv. Narrator on Android stream.

Андрій Горбенко

Андрій Горбенко

Google Student Ambassador

Студент 4 курсу Київського національного економічного університету на спеціальності економічна кібернетика. Обожнюю авангард технологій. Вважаю, що Гугл врятує всіх від старіння. Модератор потоку GDG[x].

Валенитин Шибанов

Валентин Шибанов

Managing Director, Twinfield

GDG Kyiv-Center

Більше 10 років досвіду програмування у широкому спектрі платформ як backend так і frontend. Почавши з розробки low-level компонентів (C/C++/Asm) зараз працює як регіональний директор компанії Twinfield та являється великим ентузіастом використання найновітніших технологій для Web.

Кирило Зотiн

Кирило Зотiн

Android developer, Sitecore

GDG Dnipropetrovsk Manager

Займаюся розробкою додатків під Android більше 3 років. Працюю в продуктовій компанії Sitecore в ролі Android developer. У минулому - керівник Android напрямку в аутсорсинговій компанії. Також є координатором і спів-організатором Google Developers Group Dnipropetrovsk, цікавлюся xp/agile інженерними практиками.

Андрій Лісточкін

Андрій Лісточкін

Tech Lead, Grammarly

Я займаюся веб-технологіями останні 7 років, встиг брати участь у розробці складних бекенд-та фронтенд додатків, а також браузера. У теперішній час працюю техлідом у Grammarly, компаніі, що займається сервісом перевірки текста, яким користуються мільйони людей. Мені подобається веб та все, що з ним пов'язано. Я постійно навчаюся, ділюся знаннями та досвідом і застосовую найкраще, що з'являється у вебі, на практиці.

Антон Карпенко

Антон Карпенко

KARPOLAN

Навіть не знає, що написати :)
https://www.google.com/search?q=karpolan. Модератор GadgetTime.

Олег Засадний

Олег Засадний

Manager, Designer, GDG Lviv

GDG DevFest Organizer

Активний учасник руху GDG. Автор всієї графіки для GDG в Україні і не тільки. Фіналіст конкурсів дизайнів для Google I/O Extended 2013 та GDG DevFest Season 2013, логотип якого використовує більше 20 країн по всьому світу. Організатор TEDx LNU та DevFest 2013.

Ірина Величко

Ірина Величко

PHP Developer, N3w Normal

Співорганізатор GDG Women Ukraine. Захоплююсь веб-технологіями, працюю з проектами різних рівней складності. Із тих людей, що роблять веб таким, яким його звикли бачити:) Учасниця та переможець GlassHack UA. Модератор потоку Web.

Ксенія Шумельчик

Ксенія Шумельчик

Software developer, Ciklum

GDG Women Ukraine Leader

Учасниця GDG івентів, техтолків та конференцій. Регулярно поширює серед дівчат інформацію про різні програми та гранти для жінок в ІТ та висвітлює власний досвід успішної участі у них. Розробник декількох опен-сорс проектів у рамках програми Google Summer of Code. Координатор GDG Dnipropetrovsk.

Влад Іванов

Володимир Іванов

UA Developer Program associate, Google

GDG Kyiv-Center coordinator

Засновник першої Google Developers групи в Україні. Комьюніті менеджер, одна з ключових осіб української та міжнародної GDG-спільноти, автор концепції та організатор DevFest Ukraine 2012-13

Олесій Ісаченко

Олесій Ісаченко

Leader, GDG Moscow

Лідер та організатор GDG Moscow. Учасник Google I/O 2012 та 2013. Glass Explorer.

Маєш досвід виступу на івентах, та хочеш поділитися чимось цікавим? Ми шукаємо доповідачів. Пам'ятай бути спікером не лише цікаво, а й престижно!

Генеральний спонсор

Золотий спонсор

Спонсори проведення хакатонів

Спонсори

Партнери

Інформаційні партнери